iwona-basen2

Już jako szesnastolatka zostałam ratownikiem i przez następne lata związana byłam z wodą zdobywając kolejne uprawnienia, w tym: płetwonurek, żeglarz, sternik motorowodny, a na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach uzyskałam tytuł Instruktora Sportu o specjalności pływanie.

Od prawie 30-tu lat, z wielkim zaangażowaniem, uczę pływać dzieci.

W przypadku osób młodych efekty widać już po pierwszej godzinie spędzonej pod moim okiem, w wodzie, a z ukończeniem każdego roku szkolnego kolejni rodzice i ich pociechy cieszą się z osiągniętych umiejętności.

Wielu, już dorosłych, moich uczniów, którzy posiedli kiedyś tę umiejętność, teraz przyprowadza na lekcję swoje pociechy.

Coraz częściej nauką zainteresowane są też osoby dorosłe, które nie umieją pływać lub chcą doskonalić technikę, aby pływanie nie sprawiało trudności, było przyjemne i dawało satysfakcję.

Doświadczenie
Zaangażowanie
Efektywność

Pływanie jest umiejętnością, z której korzystamy przez całe życie, więc warto posiąść ją tak wcześnie jak to możliwe. Dzięki niej możemy mile i bez obaw spędzić weekend nad jeziorem, czy wakacje nad morzem, a osoby, które pływają regularnie cieszą się dobrym zdrowiem, kondycją i lepszym samopoczuciem.

Poza nauką pływania organizuję także gimnastykę w wodzie, z której korzysta wiele kobiet chcących, bez większego trudu, zrzucić bagaż nadmiernych kilogramów, polepszyć kondycję, a także wiele z nich oswajając się w wodą po czasie nabiera umiejętności poruszania się w niej, co jest pierwszym krokiem do nauki pływania.